Ako oklamali voličov v Žiline

Je až zarážajúce, ako neskrývane a priamočiaro boli Žilinčania oklamaní...Pamätáte, ako p. Choma na tlačovke s premiérom hovoril, že pomôžu Žiline a zbavia ju dlhu 17 miliónov eur za kórejskú dedinu? Bolo to pred voľbami. Média o tom písali krásne články: tu, tu, tu, a aj na TA3 to dávali. Vraj odpustia 17 miliónov! Primátor rozprával, média informovali, ale ... Nestalo sa tak.

Čo sa však stalo s dlhom? Po voľbách vláda ukázala Žilinčanom prostredník a znížila dlh len o 5,8 milióna (uznesenie vlády). To aby zostalo aj na budúcu volebnú kampaň. Aj tam bude treba naivným ľuďom voľačo sľúbiť a voľačo odpustiť...Mnoho Žiliinčanov vtedy hovorilo, že je naozaj dobré mať primátora zo Smeru, ktorý nám dokáže takto pomôcť s dlhom. Ľudia naivne verili a ešte naivnejšie volili. P. Choma asi aj vďaka tomu opäť vyhral. Účel to teda splnilo.

 

Diskusia

Nimo

Za to ale nemôže Choma, ale Fico. Choma už 2 roky pred voľbami od Fica žiadal odpustenie dlhu, ale mu ho nechcel poskytnúť. Asi sa zľakol, že by stratil straníka vo správe mesta, tak mu to pred voľbami prisľúbila a nakoniec aj tak slovo nedodržal.

admin

normálny politik by sa to voličom aspoň snažil vysvetliť, ospravedlniť... Zatiaľ to vyzerá len ako dobre premyslená hra, vrátane týchto výhovoriek

kometa

Pekne rozohraná partia.Uvidíme,aký bude ďalší ťah.

Kuko

Mať primátora zo smeru sa určite oplatí. Veď zatiaľ nikto pre Žilinu nevybavil odpustenie ani centu a určite ani ten, čo napísal tento článok. Ale toto je lepšie čítanie http://www.poslednykriziak.sk/z-novych-zadkov-ide-stary-smrad-pozadie-docenta-prochazku-1/1139/ , odporúčam!!!! Toto sa Vám bude určite viac páčiť.

šéf

nie každý sa nechá rád klamať

Poslať nový komentár

CAPTCHA
Prosíme o vyplnenie, aby sme zistili či nie ste robot :)
Image CAPTCHA
Súhlasíte s výstavbou v národnom parku Malá Fatra?: